Millaminis – české originální hračky

úspěšnost 100%

Bez kódu:

 

Detaily kuponu

Millaminis – české originální hračky

Millaminis – české originální hračky

Už jste někdy slyšeli o hračkách millaminis? Pokud je vaší odpovědí ne, tak pozorně čtěte dál.

Hračky millaminis jsou originální hračky české výroby ve stylu stavebnice. Hračky vyrábí společnost millaminis s.r.o., která vznikla v roce 2012 a byla založena českým konstruktérem a designérem hraček Milošem Hábou. Ten se snažil objevit a uvést na trh produkt, který na (nejen) našem trhu chybí. Výsledkem jsou hračky, které nabízí nejen zábavu, ale i možnost vzdělávání, didaktiky a jsou použitelné nejen na suchu, ale i ve vodě.

Velká policejní stanice millamini

V čem jsou hračky millaminis jiné?

Hračky millaminis jsou vyrobeny ze speciálně upravené lehčené pěny, která je certifikovaná pro děti již od narození. Tento materiál je sice vyráběn v rámci zemí EU, nicméně zpracování polotovaru, a to včetně výroby podpůrných materiálů, už probíhá v České republice. Navíc se hračky se kompletují v chráněných dílnách, což pomáhá lidem se zdravotním postižením se zapojením do pracovního procesu. Originální hračky jsou výrobky, které v současnosti nemají přímou konkurenci. Jednotlivé sady jsou vzájemně kompatibilní a podporují rozvoj hrubé i jemné motoriky.

Velká požární stanice millaminis

Velké vlakové nádraží millaminis

Pro koho jsou hračky millaminis určeny?

Hračky jsou určeny pro nejmenší děti už od narození. Pro nejmenší děti jsou vhodné především výrobky z řady Moje první hračka, která jim zajistí zábavné i bezpečné hraní v prvních měsících jejich života. S jejich pomocí mohou začít poznávat různá zvířátka, barvy nebo tvary. Postupně děti přechází ke složitějším hračkám v podobě stavebnic, kdy si procvičuj uvědomění tvarů, velikostí nebo barev. S pomocí těchto hraček si děti upevňují motorické dovednosti a koordinaci rukou, zapojují představivost a pomáhají s rozvojem dětské kreativity, myšlení a i motoriky. Hračky mají univerzální vyžití jak pro děvčata, tak i pro chlapce.

Hračky získaly v roce 2016 prestižní ocenění Bezpečná hračka, která je potvrzením jak prvotřídní kvality hraček, tak i jejich vhodnosti pro bezpečné hraní. Společnost se může navíc pochlubit i certifikátem a hodnotící zprávou České pedagogické komory z roku 2017, která hračky millaminis ohodnotila jako nejen skvělé a zábavné hračky, ale i jako unikátní a mnohostranné vzdělávací pomůcky.

Všechny hračky  jsou podrobeny oficiálnímu testování u nezávislého Institutu pro testování a certifikaci a.s. ve Zlíně, které potvrdilo jejich vhodnost pro děti od narození.

 

Podělte se o zkušenosti s kuponem
Podělte se o kupon se svými známými:
 
 

Komentáře

 

You must be logged in to post a comment.