Prádlo pro plné tvary se slevou až 30% na Astratex.cz

15.10.2018 - Platí do: 1.11.2018

Žádný komentář

úspěšnost 100%

Bez kódu:

 

Detaily kuponu

Prádlo pro plné tvary se slevou až 30% na Astratex.cz

Prádlo pro plné tvary se slevou až 30% na Astratex.cz. Jste majitelkou plných tvarů? Pak vybírejte prádlo s obzvlášť velkou pečlivostí. Zkušení výrobci ale na nositelky plných tvarů myslí již při navrhování prádla. Najdete zde podprsenky, které jsou funkční a přitom krásné. Vhodnou volbou jsou i kalhotky s vyšším pasem nebo stahovací kalhotky. Dokážou divy!

Větší velikost ňader vyžaduje také pevnější oporu a důmyslnější propracování prádla. Zkušení výrobci při jeho navrhování vycházejí z dlouholetých zkušeností zákaznic. Ve stejné míře je myšleno na pohodlí i atraktivní vzhled. Proto zde najdeme širší ramínka, která lépe rozloží váhu prsou, nebo zadní zapínání na větší počet háčků. V této kategorii najdete podprsenky až do velikosti XXXL nebo 120/G.

Oblíbené jsou v této kategorii vyšší kalhotky, které poskytují příjemný komfort a perfektně drží bříško, stejně tak jako modely se stahujícím efektem. Použité střihy zajišťují příjemný komfort při celodenním nošení.

 

Prádlo pro plné tvary

Prádlo pro plné tvary 1

Prádlo pro plné tvary 2

Jak uplatnit kupon

Tato slevová akce je bez kuponu. Klikněte výše na žluté tlačítko “VYUŽÍT SLEVU“. Budete přesměrováni do konkrétního obchodu, který tuto slevu nabízí.

Podělte se o zkušenosti s kuponem
Podělte se o kupon se svými známými:
 
 

Komentáře

 

You must be logged in to post a comment.