Sleva na Pharmaton Geriavit perorální orální tobolky měkké 100 na Pilulka.cz

11.6.2016 - Platí do: 30.6.2016

Žádný komentář

úspěšnost 100%

Bez kódu:

 

Detaily kuponu

Pharmaton Geriavit perorální orální tobolky měkké 100

Pharmaton® Geriavit bojuje proti příznakům způsobeným únavou, vyčerpáním, stárnutím a rekonvalescencí, které se sdružují se snížením duševních schopností, se užívá při stavech únavy, vyčerpání, stárnutí, a rekonvalescenci, které stres, nekvalitní strava nebo onemocnění kladou dodatečné nároky na výživu, a kdy je nutno vitamíny a minerály doplňovat.

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
– Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.
– Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.
– Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.
– Pokud se do 8 – 12 týdnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

1. Co je PHARMATON GERIAVIT a k čemu se používá
PHARMATON GERIAVIT je přípravek obsahující kombinaci standardizovaného výtažku ženšenu G115, vitaminů, minerálů, stopových prvků, rutinu a lecithinu. Výtažek z ženšenu G115 je získáván speciálním postupem z kořenů pravého ženšenu (Panax Ginseng C. A. Meyer). Má stálý (=standardizovaný) obsah účinných látek.
Standardizovaný extrakt z ženšenu G 115 Pharmaton zvyšuje všeobecnou úroveň buněčné aktivity,což se projevuje posílením tělesných a duševních funkcí. Ovlivňuje celou řadu nepříznivých projevů jako např. únavu, stavy slabosti a vyčerpání, nedostatečné soustředění. Tyto příznaky se projevují zejména u starších a nemocných lidí, u osob závislých na jednostranných dietách, u osob podstupujících redukční dietu, stejně jako u těch, kteří jsou vystaveni stresu nebo zvýšené tělesné zátěži apod.
Vitaminy, minerální látky a stopové prvky jsou životně důležité látky, které si tělo nedokáže samo vytvořit. Jejich dávkování v přípravku PHARMATON GERIAVIT odpovídá denní potřebě lidského organismu. Vitaminy, minerální látky a stopové prvky upravují a předcházejí poškození buněčné látkové výměny v okamžicích jejich zvýšené potřeby. Snížený přísun těchto látek může vést k tělesnému a duševnímu vyčerpání, zvýšené únavnosti, poklesu vitality, snížení odolnosti organismu, zpomalení rekonvalescence po nemoci. Komplex obsažených vitaminů B je nezbytný pro normální průběh metabolických funkcí.

PHARMATON GERIAVIT se užívá
– při stavech vyčerpání (např. vyvolaných stresovými situacemi), únavě, pocitech slabosti, snížené
– koncentraci a snížené duševní vnímavosti
– při nevyvážené nebo nedostatečné výživě, při nechutenství, v době rekonvalescence a pro posílení
– celkové odolnosti
– pro zmírnění obecných příznaků stárnutí
– k prevenci nedostatku vitaminů a minerálních látek

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete PHARMATON GERIAVIT užívat

Neužívejte PHARMATON GERIAVIT:
– jestliže jste alergický(á) na léčivé látky přípravku PHARMATON GERIAVIT nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku
– jestliže jste alergický(á) na sóju nebo arašídy (podzemnicový olej)
– jestliže trpíte poruchami látkové přeměny vápníku (zvýšená hladina vápníku v krvi nebo zvýšené vylučování vápníku močí)
– při předávkování vitamínem A nebo D
– při poruchách funkce ledvin
– v průběhu léčby retinoidy (léčba akné) nebo vitaminem D
– jestliže trpíte vzácnými vrozenými onemocněními, při nichž nemohou být užívány některé pomocné látky (viz bod Důležité informace o některých složkách přípravku PHARMATON GERIAVIT)

Cena: 679,- Kč

Původní cena: 849,- Kč

68834

68835

Jak uplatnit kupon

Tato slevová akce je bez kuponu. Klikněte výše na žluté tlačítko “VYUŽÍT SLEVU“. Budete přesměrováni do konkrétního obchodu, který tuto slevu nabízí.

Podělte se o zkušenosti s kuponem
Podělte se o kupon se svými známými:
 
 

Komentáře

 

You must be logged in to post a comment.