Úniková hra Saw: Hra o přežití na Adrop.cz

17.10.2018 - Platí do: 23.12.2018

Žádný komentář

úspěšnost 100%

Bez kódu:

 

Detaily kuponu

Úniková hra Saw: Hra o přežití na Adrop.cz

Úniková hra Saw: Hra o přežití na Adrop.cz vám přináší mrazivé, drsné prostředí, bizarní perfektně zkonstruované pasti, neustávající husí kůže a jenom hodina na únik. Dostane se z toho včas, anebo ho zvrácený a zároveň tak trochu geniální Jigsaw dostane? Tato únikovka je postavená na kultovní sérii hororových snímků Saw. Jde o poměrně náročnou hru, během které je potřeba přijít na skutečně důmyslná a originální technická řešení nenadálých komplikací. Pokud tyto filmy miluje, bude ve svém živlu. Pokud se bojí tmy nebo nemá rád horory, zas tak nadšený nebude. Ale pořád je to jenom hra…

Obecný program zážitku
Probudí se ve scéně jako vystřižené z filmu Saw a budou mít jenom hodinu na to, aby unikli ze spárů zvráceného kriminálníka, který pro ně nachystal důmyslné pasti. Jejich úkolem je přijít na důmyslná řešení a dostat se z připravených pastí, co nejdříve tak, aby si zachránili život. Dokážou uniknout včas?

Cena: od 1 500,- Kč

hra o přežití

hra o přežití 2

hra o přežití 3

Jak uplatnit kupon

Tato slevová akce je bez kuponu. Klikněte výše na žluté tlačítko “VYUŽÍT SLEVU“. Budete přesměrováni do konkrétního obchodu, který tuto slevu nabízí.

Podělte se o zkušenosti s kuponem
Podělte se o kupon se svými známými:
 
 

Komentáře

 

You must be logged in to post a comment.