Tescoma aneb vše do kuchyně

22.10.2017Blog

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tescoma aneb vše do kuchyně

Rekonstruujete nebo si nově zařizujete kuchyň? Pak navštivte internetový obchod eshop.tescoma.cz, kde na Vás čeká vše, co byste v kuchyni mohli potřebovat.

Eshop.tescoma.cz má pro Vás připravenou spoustu zajímavých nabídek a vychytávek. Např. až do 4. listopadu 2014 si mohou všichni odběratelé energií od společnosti RWE zakoupit kterékoliv nezlevněné pánve a poklice  o pětinu levněji.

Celý článek »

 
 

Děti jsou do školy – potěšte je krásnou hračkou

7.9.2017Blog

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Děti jsou do školy – potěšte je krásnou hračkou

Sleva – Velký akční výprodej | Bimboland.cz

Chtěli byste nějakým dárkem udělat  svým dětem radost ?

A právě proto je tu Bimboland.cz, který  Vám nabízí krásné a ověřené hračky pro kluky, stejně jako báječné hračky pro děvčata, nyní za fantasticky nízké ceny!

Celý článek »

 
 

Nakupujte v největším sportovním eshopu se slevou

27.5.2017Blog

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nakupujte v největším sportovním eshopu se slevou

Vyhledali jsme pro vás opravdu parádní akcičku. Největší český eshop se sportovním vybavením Sportobchod.cz právě spustil akci s názvem „Slevový grandslam až 55 %“, kterou reaguje na právě probíhající tenisový turnaj Roland Garros. Co to znamená pro vás?

Celý článek »

 
 

Představujeme vám KuponExtra.cz

23.5.2017Blog

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Představujeme vám KuponExtra.cz

Vítejte na novém internetovém portálu KuponExtra.cz, který svým návštěvníkům přináší aktuální slevy a slevové kupony z českých internetových obchodů a dalších webů, které poskytují nejrůznější služby, jako jsou například zájezdy, webhosting a další.

Celý článek »

 
 

Červen, měsícem dobré kávy

3.6.2016Blog

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Červen, měsícem dobré kávy

Možná si říkáte, proč jsme červen označili právě měsícem dobré kávy? Je to z jednoho prostého důvodu. Ve známém internetovém obchodu Kasa.cz můžete totiž až do posledního červnového dne zakoupit známý kávovar Tassimo s neuvěřitelnou 50 % slevou. Stačí, když si ke kávovaru koupíte ještě 5 balení kapslí.

Celý článek »